Obchodní podmínky

Doprava

Zboží vám doručí Česká pošta jako doporučené psaní druhý den po odeslání, ojediněle může doručení trvat 2 dny. Pokud vás pošťačka nezastihne, zásilka bude uložená na poště po dobu 15 dní. Doručení na slovensko trvá 2-3 dny.

Země Poštovné Při středečním odeslání Dobírka
Česká republika 67 Kč - 20 Kč + 40 Kč
Slovensko 145 Kč
(přibližně 5,8 EUR)
- 20 Kč
(0,8 EUR)
+ 25 Kč
(přibližně 1 EUR)

Platit můžete

Termín dodání

Poskytujeme slevu na poštovné 20 Kč v případě, že Vám bude stačit odeslání zboží ve středu. Pošta doručuje ve většině případů ve čtvrtek, vyjímečně až v pátek.

Pokud potřebujete dostat zboží co nejdřív, expedujeme zboží následující pracovní den po připsání peněz na náš účet (platby kartou se připisují okamžitě).

Vrácení zboží a reklamace

Pokud zjistíte, že Vám zaslané zboží nevyhovuje, můžete ho nepoužité do 14 dní vrátit. Pošlete nám ho zpátky (nikoliv na dobírku) a dejte nám vědět telefonicky nebo e-mailem. Po zkontrolování, že zboží není použité, Vám pošleme peníze zpět na bankovní účet nebo poukázkou.

Reklamace

V případě reklamace nám dejte vědět e-mailem nebo telefonicky o problému, který se vyskytl, a pokusíme se ho vyřešit (zaslání náhradního zboží, vrácení peněz).

Ochrana osobních údajů

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů za účelem vyřízení objednávky a zasílání novinek z našeho obchodu. Vaše údaje předáme jenom dopravci, aby Vám mohl doručit zásilku.

Zasílání novinek můžete kdykoliv zastavit tím, že kliknete na odkaz na konci e-mailu.

Provozovatel

Provozovatelem obchodu je Zuzana Kamanová, Lhotky 70, 594 01 Velké Meziříčí, IČ 741 445 45, e-mail info@hreby.cz, telefon 777 082 870 (prosím volat po 18. hodině).


Zpravodaj Hřeby.cz

Přihlašte se do k odběru zpravodaje, abyste dostávali informace o novinkách a akcích z první ruky.